Hamile & Lohusa Moda

2016 Yılında Pijama Modelleri Çok Çekici :)

2016-pijama-modelleri-çok-çekici

2016 yılının pijama tarzları ve seçimleri arasında pastel tonlar ile ekoselerin hakim olduğu ve leopar desenlerinde çokça gördüğünüz bir yıl olmuştur. Kadınlar hayatlarının her alanında seksi olmayı ve şıklıkdan ödün vermeden yaşamlarını sürdürmeyi isterler. Bu durum yatarken kullandıkları pijama ve geceliklerde de etkisini gösterdi ve bu sezonun pijama ve gecelik modelleri piyasaya çıktığı günden itibaren birçok kadının tercihleri arasında yer aldı. Kadınların pijamalarda aradıkları en önemli özellik rahat aynı zamanda şık olmasıdır. Bütün bir günün yorgunluğunu atarken onlar rahat ancak çekici bir görünüm ile üstesinden gelirler.  Ayrıca birçok kadın pijamayla, rahat gecelik ve terlikleriyle gezinerek ve televizyon izleyerek vakit geçirmeye bayılır. Sizde bu sezon pijama ve geceliklerinizi internet sitelerinde ki ürünlerden tercih edebilirsiniz. Tabii ki yazımızda ki detaylara göz gezdirdikten sonra.

2016-pijamalar-çok-çekici-kadife

2016 yılında pijama modelleri çok çekici ve seksi. Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen modeller başta şortlu takımlar oluyor ve her dönem etkisini sürdüren uzun geceliklerde de derin yırtmaç detaylarıyla yine rövanşta oluyor. Uzun kol ve paçalı pijamalar ekose, puantiyeli, hayvan detaylı, enine ve boyuna çizgili, paçaları lastikli, streç şeklinde vücudu saran ve göğüs dekoltesi bulunan pijamalar ve gecelikler ile 2016 yılında pijama modelleri çok çekici.

2016-pijamalar-çok-çekici-beyaz

Hamileler için tasarlanmış olan göğüs alt bölümünden itibaren genişleme başlayan ya da pileli olan modeller bu sezonun rahat ve hamileler için en uygun modellerindendir. Zarif seçenekleri, özel dönemlerinde kullanacakları pijama ve gecelik modelleri, birçok vitrinde yerini almışken yazımızı okuyarak verdiğimiz bilgiler eşliğinde, gecelik ve pijama takımı yapabilirsiniz. Hayvan detaylı ve ekose tasarımlar ile sizler seksilikten çok çocuk suluğu ön plana çıkarabilir ve renkli kişiliğinizi rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Seveceğiniz hatta bayılacağınız 2016 yılı pijama ve gecelik tasarımları hangi tarza yakınsınız kendinize hemen her modeli tasarımlar ile beğeninize sunulmuştur. Uzun, kısa, dar, puantiyeli, etnik desen çiçekli, böcekli hayvan figürlü enine ya da boyuna çizgili rahat aynı zamanda seksi, kadınsı Feminen ve kendinizi yansıtabileceğiniz birçok türü ile bu pijamalar tam size göredir.

2016-pijamalar-çok-çekici-kadife

 

Bu Pijamaları Satın Al

Yorum Yap