Hamile Giyim Moda

2016 Hamile Jile Modelleri İle 9 Ay Modaya Ayak Uydurun

2016 Hamile Jile Modelleri İle 9 Ay Modaya Ayak Uydurun

Hamilelik anne adaylarının yaşadıkları ve kendilerini farklı aynı zamanda çok özel hissettikleri bir dönemdir. Ayrıca bu dönem hamilelerin en çok sağlık ve giyim konusunda zorlandıkları da bir dönemdir. Hamileliğin ilk üç aylık dönemi genellikle karın bölgesinin çok büyümediği ancak rahat ve sıkı giyinmemenin önemli olduğu zaman dilimidir. Bu dönemde ve gebelik süresince jile elbiseler kullanmak sizin için en doğrusu olacaktır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz elastik pantolonlar ve esnek taytlar 3. aydan sonra da rahatça hareket edebileceğiniz ve bol tişörtler ile kombinleyebileceğiniz ürünlerdir. Bu dönemde sizler 2016 hamile jile modelleri ile 9 ay modaya ayak uydurun ve böylece hamilelik dönemini de en şık haliniz ile tamamlayın.

çiçekli-jile-elbise-modelleri

2016 yılında jile modellerinde ve desenlerinde bu sezonda en çok kullanılan desenler ve renkler kullanılarak sizlere sunulmuştur. Pastel tonları ile severek kullanabileceğiniz jile modelleri aynı zamanda etnik desenleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca her dönem vazgeçemediğiniz kırmızılar, maviler en canlı tonları ve daha birçok tonu ile bu sezon hamilelerin ruh hallerini simgeleyecek özellikte tasarlanmış. Taytlarla ve pantolonlarla severek kombinleyeceğiniz tasarımlar ile jileler sizlerin şık görünmesini sağlarken ayrıca çok rahat bir kombin elde etmenizi de sağlar.

hamile-jile-kıyafet-modelleri

 Hamilelik döneminizde şık olmak ilk kez rahat olmaktan geri planda diyorsanız ancak şıklıktan taviz vermek istemiyorsanız o zaman siz de bu hamilelik döneminizde muhteşem tasarımları inceleyerek en şık hamile siz olabilirsiniz. Muhteşem jile modelleri ile sizler hamilelik döneminde kıyafet bulma zorluğundan kurtulacak ve hayatınızın en farklı dönemini yaşadığınız bu dönemde farklı tasarımlar ile kendinizi rahat ve şık hissedeceksiniz.

hamile-jile-elbiseleri-lacivert

Hamilelik dönemi kıyafetleri bir dönem kadınların en çok zorlandıkları ve özel günler için uygun modeller bulamadıkları bir giyim alanıydı. Ancak günümüzde hamilelik dönemine uygun farklı ve çok hoş tasarımlar ile bu sorun ortadan kalkarak gerek günlük gerek özel günlerde aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce model ve ton sizleri beklemektedir. Bu özel döneminizde sizler de farklı tasarımlar ile kendinize dikkat çekici bir görünüm sağlayabilir ve hayatınızın en özel günlerini kendinizi en özel hissederek geçirebilirsiniz.

hamile-elbise-lacivert-elbise

Hellklar-Askili-Hamile-Kot-Elbise

1 Yorum

Yorum Yap